1.2. VE 3. GRUP BİLİRKİŞİ EĞİTİMİNİ TAMAMLADIK
![1.2. VE 3. GRUP BİLİRKİŞİ EĞİTİMİNİ TAMAMLADIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/59729_10_10_43.jpg)
Bilirkişilik Kanunu gereğince eğitim verme yetkisi alan Şubemizce: 19-22 Ekim 2017 tarihleri arasında ilk eğitimimiz, 26-29 Ekim 2017 tarihleri arasında ikinci eğitimimiz düzenlendi. Eğitim yetkili eğitmenlerimiz Avukat Yrd.Doç.Dr.Ali Türkmen ve üyemiz Ercan Yanoğlu tarafından verildi ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını meslektaşlarımızla birlikte kutladık.
Üçüncü eğitimimiz ise, 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlendi. Eğitim yetkili eğitmenlerimiz Avukat Yrd.Doç.Dr.Ali Türkmen ve üyemiz Murat Akar tarafından verildi.
Okunma Sayısı: 162
Fotoğraf Galerisi