1. BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMALARI SEMPOZYUMU
![1. BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMALARI SEMPOZYUMU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/44344_12_15_15.jpg)
Sempozyuma ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR katıldı.
ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, 10 Şubat 2015 tarihinde İstanbul`da, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Çevre Sağlığı Daire Başkanlığı ile Halk Sağlığı ve Haşere Kontrol Derneği (HASKOD) işbirliğinde düzenlenen 1. Biyosidal Ürün Uygulamaları Sempozyumu`na katılarak, görüşlerimizi dile getirdi.
Okunma Sayısı: 59
Fotoğraf Galerisi