1 MAYIS BİRLİK MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜNE KATILDIK
![1 MAYIS BİRLİK MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜNE KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/33859_16_24_03.jpg)
Şube yöneticilerimiz ve üyelerimiz ile birlikte diğer meslek odalarının temsilcilerinin de katıldığı 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Gününe destek verdik. DİSK, TMMOB ve KESK tarafından düzenlenen yürüyüş ve mitingde Şube Başkanımız ve TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Vahap TUNCER bir konuşma yaparak iş ve çalışma hayatı ile ülkemizin içinde bulunduğu siyasal konjektüre bağlı olarak Oda görüşlerimizi açıklamıştır.
Okunma Sayısı: 626
Fotoğraf Galerisi