12 EYLÜL DARBECİLERİNDEN HESAP SORUYORUZ...
![12 EYLÜL DARBECİLERİNDEN HESAP SORUYORUZ...](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/28797_16_08_53.jpg)
KESK, DİSK, TMMOB ve TTB`nin, 4 Nisan 2012 Çarşamba günü Ankara Adliyesi`nde görülecek 12 Eylül davasının duruşması öncesinde düzenlediği yürüyüşe katılım sağladık.
DİSK, KESK, TMMOB ve TTB‘nin, 12 Eylül‘ün halen sürdürülen toplumsal düzeni ve darbecilerle hesaplaşmak için 3 Nisan 2012 Salı günü düzenlediği yürüyüşe, ODA Başkanımız Dr. Turhan TUNCER, Genel Sekreterimiz Kamil BAYRAM, Genel Sekreter Yardımcımız Bülent TORUNBALCI, çalışanlarımız ve üyelerimizle birlikte katıldık.
Okunma Sayısı: 488
Fotoğraf Galerisi