12. TEKNO TARIM FUARI`NA KATILDIK
![12. TEKNO TARIM FUARI`NA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/64796_13_38_53.jpg)
Destekleyici kuruluşlar arasında olduğumuz Teknotarım 2018 Fuarı`na katılım sağladık.
Manisa Belediyesi Fuar Merkezi`nde 1-4 Kasım 2018 tarihleri arasında bu yıl 12.`si organize edilen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı açılış töreninin ardından, protokol üyeleri stantları gezerek ürünleri incelediler.
Fuar boyunca standımızı ilimizdeki meslektaşlarımızın yanı sıra; İlçe Belediye Başkanları, ilçe ziraat odaları başkanları, kooperatif başkanları, üreticilerimiz ve üyelerimiz ziyaret ettiler.
Okunma Sayısı: 119
Fotoğraf Galerisi