19 EYLÜL TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ
![19 EYLÜL TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/35308_15_10_55.jpg)
19 Eylül TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Placıları Dayanışma Günü nedeniyle basın açıklaması yapıldı. Antalya İKK Sekreteri Şube Başkanımız Vahap TUNCER tarafından okunan basın açıklamasına Antalya Tabip Odası, Antalya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, KESK ve DİSK temsilcileri de katılarak destek verdiler.
Okunma Sayısı: 329
Fotoğraf Galerisi