2 - 5 MART 2017 SLOW CHEESE BODRUM PEYNİR FESTİVALİ
![2 - 5 MART 2017 SLOW CHEESE BODRUM PEYNİR FESTİVALİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/56768_16_35_01.jpg)
Şube ikinci başkanımız Ünal Kiraz ve üyemiz Gıda Denetçisi Sevilay KİRAZ 2 Mart 2017 tarihinde saat 19.00 – 21.00 arasında yapılan, Slow Cheese Bodrum - (Yaveş Gari) Peynir festivaline katıldılar. Geleneksel peynir üreticileri ile tanışma fırsatı bulan yönetim Kurulu üyemiz, peynir üreticilerinin sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Okunma Sayısı: 122
Fotoğraf Galerisi