2017 YILININ İLK KAHVALTISINI MİLAS`TA YAPTIK
![2017 YILININ İLK KAHVALTISINI MİLAS`TA YAPTIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/56770_16_41_13.jpg)
Muğla Şubesi olarak "Oda örgütlülüğü ve üye ilişkileri" çerçevesinde, 5 Mart 2017 Pazar günü saat 10.00 da Milas İlçesindeki üyelerimiz ve dostlarımızla kahvaltılı toplantımızı gerçekleştirdik.
Katılım gösteren üyelerimize, dostlarımıza ve Latmos Cafe sahibi, üyelerimiz Aysun ve Süleyman KARATOPRAK çiftine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 133
Fotoğraf Galerisi