4+4+4’E KARŞI İNSAN ZİNCİRİ EYLEMİ
![4+4+4’E KARŞI İNSAN ZİNCİRİ EYLEMİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/28463_11_10_13.jpg)
"Okulumuza, çocuklarımıza ve geleceğimize sahip çıkıyoruz..."
DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, 4+4+4 yasa teklifine karşı "Okulumuza, çocuklarımıza ve geleceğimize sahip çıkıyoruz" sloganıyla Ankara`da Yüksel Caddesi üzerinde bulunan Mimar Kemal İlköğretim Okulu`nun çevresinde insan zinciri oluşturdu. Eyleme Genel Sekreterimiz Kamil BAYRAM, Genel Sekreter Yardımcımız Bülent TORUNBALCI, ODA çalışanlarımız ve üyelerimiz katıldılar.
Okunma Sayısı: 429
Fotoğraf Galerisi