42.DÖNEM IV. DANIŞMA KURULU’NA KATILDIK
![42.DÖNEM IV. DANIŞMA KURULU’NA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/25937_10_40_11.jpg)
Antalya`da gerçekleştirilen ZMO 42. Dönem IV. Danışma Kurulu Toplantısı’na katıldık.
21-23 Ekim 2011 tarihleri arasında ZMO Antalya Şubesi‘nin ev sahipliğinde gerçekleşen TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası 42.Dönem IV. Danışma Kurulu Toplantısı‘na Konya Şubemiz adına Başkanımız Özkan TAŞPINAR, II. Başkanımız Celil ÇALIŞ ve Yazman Üyemiz Ekrem HUĞLU katıldılar.
Okunma Sayısı: 420
Fotoğraf Galerisi