43. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULUNA KATILDIK
![43. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULUNA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/30446_01_59_51.jpg)
Kırklareli İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN İl Temsilciliği adına Danışma Kuruluna katıldı.
Odamızın 21-23 Eylül 2012 tarihlerinde, Mersin‘de yapılan 43. Dönem 1. Danışma Kuruluna İl Temsilciliğimiz adına İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN katıldı. ÖZKAN, danışma kurulunda temsilciliğimizin bazı konulardaki görüş ve önerilerini aktardı ve danışma kurulu gündemine ilişkin konularda görüş ve önerilerini dile getirdi.
Okunma Sayısı: 386
Fotoğraf Galerisi