45. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU
![45. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/50789_12_09_37.jpg)
45. Dönem Olağan Genel Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısına Katıldık
Odamızın 45. Dönem Olağan Genel Kurulu 12-13 Mart 2016 tarihlerinde Ankara`da İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk Salonunda ve Oda binamızda yapıldı. Genel Kurul öncesinde 10-11 Mart tarihlerinde odamızda yapılan Şube Başkanları Toplantısına Şube Başkanımız Celil ÇALIŞ katılarak görüş ve önerilerimizi ifade etti. Genel Kurula Şube delegelerimizle birlikte katıldık.
Okunma Sayısı: 67
Fotoğraf Galerisi