45.DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULUNA KATILDIK
![45.DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULUNA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/50987_08_59_49.jpg)
Kastamonu İl Temsilciliği Olarak TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası 45.Dönem Olağan Genel Kuruluna Katıldık.
12-13 Mart 2016 tarihlerinde Ankara`da gerçekleştirilen TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası 45.dönem Olağan Genel kuruluna katılım sağladık. Genel Kurula ZMO Kastamonu İl Temsilciliği Delegeleri Abdurrahman KARAKAYA ve Serhat BAŞ ile İl Temsilcimiz Cihat SİPAHİ katılmışlardır. |
Okunma Sayısı: 77
Fotoğraf Galerisi