AÇIKOTURUM: GEZİ`Yİ TARTIŞIYORUZ
![AÇIKOTURUM: GEZİ`Yİ TARTIŞIYORUZ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/37525_11_11_47.jpg)
21. Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında ODA'mız tarafından açıkoturum düzenlendi.
21. Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında ODA`mız tarafından düzenlenen "Gezi`yi Tartışıyoruz" konulu açıkoturum, 26 Ocak 2014 Pazar günü Çağdaş Sanatlar Merkezi`nde gerçekleştirildi.
Etkinliğin açılışında ODA Başkanımız Dr. Turhan TUNCER tarafından hoş geldiniz konuşması yapıldı.
ODA`mız önceki dönem başkanlarından ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan GÜNAYDIN ile CHP Denizli Milletvekili İlhan CİHANER`in konuşmacı olarak katıldıkları açıkoturum ilgiyle izlendi.
Okunma Sayısı: 223
Fotoğraf Galerisi