ADÜ ZİRAAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE ODA`MIZI TANITTIK
![ADÜ ZİRAAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE ODA`MIZI TANITTIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/28727_09_16_28.jpg)
ADÜ Ziraat Fakültesinde Tarımsal Ekonomi ve Bitki Koruma Bölümü öğrencilerine 27-28 Mart 2012 günlerinde Ziraat mühendisliği ile ilgili bilgi verildi. Bu bağlamda Odamızın amaçları, görevler, ülke tarımı ve mesleğimize katkıları anlatıldı.
Şube Başkanı Mahmut Nedim BARIŞ tarafından yapılan açıklamalar ilgi ile izlendi.
Okunma Sayısı: 1160
Fotoğraf Galerisi