ALTINEKİN’ DE İYİ TARIM UYGULAMALARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDIK
![ALTINEKİN’ DE İYİ TARIM UYGULAMALARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/20318_14_39_47.jpg)
Altınekin’de "İyi Tarım Uygulamaları” kapsamında yürütülen proje çalışmalarının değerlendirme toplantısına ZMO Konya Şube Başkanımız Özkan TAŞPINAR ve Yönetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Nuh BOYRAZ katıldılar.
Altınekin‘de "İyi Tarım Uygulamaları" kapsamında yürütülen proje çalışmalarının değerlendirme toplantısına ZMO Konya Şubemiz adına Başkanımız Özkan TAŞPINAR ve Yönetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Nuh BOYRAZ katıldılar.
Toplantıda; "İyi Tarım Uygulamaları" kapsamında yürütülen proje çalışmalarının değerlendirilmesi ve üreticilerin önümüzdeki sezonda yetiştirecekleri hububatta karşılaşabilecekleri problemlere karşı önceden bilgilendirilmesi amacıyla çiftçilerin katılımıyla beraber değerlendirme yapıldı.
Okunma Sayısı: 1332
Fotoğraf Galerisi