ANKARA BİLİRKİŞİLERİNE EĞİTİM
![ANKARA BİLİRKİŞİLERİNE EĞİTİM](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/5913_10_57_09.jpg)
Ankara ili 2008 Yılı Kamulaştırma ve Mülk Bilirkişileri Eğitimi, 5-6 Ocak 2008 tarihlerinde ODA‘mızda gerçekleştirildi. Eğitimin açılışında, ODA‘mız Saymanı Hamdi ARPA bir konuşma yaptı. Eğitim Medar KALKAN, Enver ÇETİN ve Ayşe ÖZDEMİR tarafından verildi.
2 gün süren eğitimin ardından ODA‘mız Başkanı Dr. Gökhan GÜNAYDIN, Yönetim Kurulu üyelerimiz Hamdi ARPA ve Kamil BAYRAM‘ın da katıldığı bir törenle Bilirkişi Sertifikaları dağıtıldı.
Okunma Sayısı: 1922
Fotoğraf Galerisi