ARICILIK SEMİNERİ
![ARICILIK SEMİNERİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/61133_10_57_58.jpg)
19 Ocak 2018 tarihinde, Aydın Şubemize kayıtlı üyemiz Ziraat Yüksek Mühendisi Yeşim ÖZKAN, AYDIN İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ`NDE ARI ZARARLILARI VE HASTALIKLARI İle İlgili seminer verdi.
Katılımcılara; arı zararlıları ve hastalıklarından korunma yolları, hastalığa dayanıklı ırk kullanımının gerekliliğini ve kovanlardaki arılara düzenli bakım besleme yapılmasının önemi vurguladı.
Okunma Sayısı: 288
Fotoğraf Galerisi