AÜZF`DE ODA TANITIMI
![AÜZF`DE ODA TANITIMI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/25761_16_56_14.jpg)
II. Başkanımız Doç. Dr. Melahat AVCI BİRSİN, öğrencilere ODA`mızı anlattı.
II. Başkanımız Doç. Dr. Melahat AVCI BİRSİN, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ile ODA‘mız arasında imzalanan Mesleki Uygulama İşbirliği Protokolü kapsamında, 7 Ekim 2011 Cuma günü fakülte öğrencilerine ODA‘mızı tanıtan bir sunum yaptı.
BİRSİN‘in sunumu öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi.
Okunma Sayısı: 563
Fotoğraf Galerisi