AÜZF`DE ODA TANITIMI
![AÜZF`DE ODA TANITIMI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/31737_16_48_41.jpg)
Yönetim Kurulu üyelerimiz AÜZF öğrencilerine ODA`mızı anlattılar.
Yönetim Kurulu Üyemiz Murat ASLAN, 6 Aralık 2012 Perşembe günü Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi (AÜZF) öğrencilerine ODA‘mızı tanıtan bir sunum yaptı.
Fakültede ayrıca 3, 4 ve 5 Aralık 2012 günlerinde Yönetim Kurulu üyelerimiz Özden GÜNGÖR, Caner AKSAKAL ve Prof. Dr. Bülent GÜLÇUBUK tarafından da ODA‘mızı anlatan sunumlar gerçekleştirildi.
Okunma Sayısı: 616
Fotoğraf Galerisi