BAĞCILIK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ`NÜ ZİYARET ETTİK
![BAĞCILIK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ`NÜ ZİYARET ETTİK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/66959_13_02_09.jpg)
26 Mart 2019 tarihinde, Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü`nü ziyaret ettik.
Manisa Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü`ne yapmış olduğumuz ziyarette yürüttükleri yeni ve bir o kadar ilgi çekici "Topraksız Kültürde Sofralık Üzüm Yetiştiriciliği" çalışmalarını yerinde gördük. Proje lideri meslektaşımız Ebru Toprak ÖZACAN ve enstitü müdür yardımcısı şubemiz ikinci başkanı Dr.Selçuk KARABAT`a çalışmalarında başarılar diledik. Bu tarz yeni ve ileri teknolojiyi kullanan tarımsal araştırmaların artması dileklerimizi belirttik.
Okunma Sayısı: 217
Fotoğraf Galerisi