BAHARA MERHABA KAHVALTISI
![BAHARA MERHABA KAHVALTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/63261_14_49_20.jpg)
15 Nisan 2018 tarihinde, Şubemiz tarafından "Bahara Merhaba Kahvaltısı" düzenledi.
Çakırlar Körfez Aşiyan Restaurant`da yapılan organizasyona çok sayıda üyemiz katıldı. Etkinlikte ayrıca Şubemize yapmış olduğu katkılarından dolayı, Yönetim Kurulu Üyemiz Aydın BARS`a, üyemiz Hüseyin EROĞLU`na ve Şube binamızın bahçe düzenlemesini yapan Ekovizyon Peyzaj Yönetim Kurulu Başkanı Veral AĞIL`a plaket takdim edildi.
Okunma Sayısı: 143
Fotoğraf Galerisi