BESD-BİR GENEL KURULU
![BESD-BİR GENEL KURULU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/44161_16_19_55.jpg)
ODA Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyeleri Best-Bir`in Genel Kurulu`nu izlediler.
ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, II. Başkanımız Prof. Dr. Melahat AVCI BİRSİN, Yazmanımız Caner AKSAKAL ve Yönetim Kurulu Üyemiz Vuslat BEKTAŞ, 28 Ocak 2015 Çarşamba günü Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği`nin (BESD-BİR) 17. Genel Kurul toplantısına katıldılar.
Okunma Sayısı: 67
Fotoğraf Galerisi