BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
![BİLGİLENDİRME TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/29797_13_57_39.jpg)
Samsun Büyükşehir Belediyesi‘ninüçüncüsünü düzenlediği bilgilendirme toplantısına Şube Başkanımız Turgut EREL, Yönetim Kurulu üyelerimizden Muharrem Sökmen ve Hayati TOSUN katıldı.
Toplantı sonrası Canik Başarı Üniversitesi yol çalışmaları, Asfalt Üretim Tesisleri, Tekkeköy-Büyüklü yol çalışmaları, SporToto Kapalı Spor Salonu ve Fuar ve Kongre Merkezi çalışmaları yerinde incelendi.
Okunma Sayısı: 602
Fotoğraf Galerisi