BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
![BİLGİLENDİRME TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/51849_09_59_13.jpg)
29 Nisan 2016 Cuma günü Aydın ili Germencik İlçesine bağlı Ömer Beyli Mahallesinde yapılan çiftçi toplantısına katıldık.
Şube başkanımız Mahmut nedim BARIŞ Baro ve Tabip Odası üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda , Jeotermal enerjiden Elektrik üretimi aşamasında tarıma ve çevreye verilen zararları ile konunun sağlık ve hukuki boyutları anlatıldı.
Okunma Sayısı: 62
Fotoğraf Galerisi