BORSA İSTANBUL/BORSA KONYA İMZA VE GONG TÖRENİ
![BORSA İSTANBUL/BORSA KONYA İMZA VE GONG TÖRENİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/50523_14_59_02.jpg)
Borsa İstanbul-Borsa Konya Stratejik Ortaklık ve İşbirliği İmza ve Gong törenine Başkan Celil ÇALIŞ ve Sayman Üye Fuat KUNDURACI katıldı.
Başbakan Prof Dr. Ahmet DAVUTOĞLU` nun katılımıyla 25 Şubat 2015 tarihinde Konya Ticaret Borsası` nda düzenlenen Borsa İstanbul-Borsa Konya Stratejik Ortaklık ve İşbirliği İmza ve Gong törenine Şubemizi temsilen Başkan Celil ÇALIŞ ve Sayman Üye Fuat KUNDURACI katıldı.
Okunma Sayısı: 74
Fotoğraf Galerisi