BURSA TARIM FUARINA KATILDIK.
![BURSA TARIM FUARINA KATILDIK.](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/53748_15_39_30.jpg)
Oda Başkanımız Özden GÜNGÖR,Tarımın tüm paydaşlarının buluştuğu, 12 - 16 Ekim 2016 tarihleri arasında Bursada Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi`nde düzenlenen, Bursa 14. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Ürünleri Fuarı ile Bursa 9. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı`na katıldı.
40 ülkeden yaklaşık 300 bin kişi ziyaret ettiği,22 ülkeden 451 firmanın katıldığı, TUYAP Fuarcılık tarafından uluslararası düzenlenen Bursa Tarım Fuarında , TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi `Küresel Isınma ve Ekonomik Kriz Kıskacında Tarım`` konulu paneller düzenledi. Panele BURSA Şube Başkanımız Doç.Dr. Erkan YASLIOĞLU ve Oda Başkanımız Özden GÜNGÖR katılarak, Odamız görüşlerini ifade ettiler.
Okunma Sayısı: 916
Fotoğraf Galerisi