ÇAL DAĞINA KEŞİF İÇİN GİTTİK
![ÇAL DAĞINA KEŞİF İÇİN GİTTİK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/46662_14_13_01.jpg)
Manisa Turgutlu-Çal dağında nikel madeni çıkarılması ve işlenmesi ile ilgili hazırlanan 2. ÇED raporuna Odamız, Kimya, Çevre, Jeoloji Odaları ve çevre örgütleri tarafından açılan davada atanan bilirkişiler, 2 Haziran 2015 tarihinde keşif yaptılar. Keşfe Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Müjgan ŞENAY, II. Başkanımız Selçuk KARABAT, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Erol TEKİN ve Dr. M. Edip KÖYLÜ de katıldı.
Okunma Sayısı: 68
Fotoğraf Galerisi