ÇANKIRI'DA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
![ÇANKIRI'DA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/8238_15_37_17.jpg)
Çankırı İl Temsilciliğimizin Mayıs ayı değerlendirme toplantısı 16 Mayıs 2008 tarihinde gerçekleştirildi.
Çankırı İl Temsilciliğimizin Mayıs ayı değerlendirme toplantısı 16 Mayıs 2008 tarihinde gerçekleştirildi. İl Temsilcimiz Celal KAMAN‘ın bir konuşma yaptığı toplantıda, sorumlu yöneticilik, tarımsal projeler konusunda eğitim düzenlenmesi kararlaştırıldı.
Okunma Sayısı: 557
Fotoğraf Galerisi