CHP ADANA MİLLETVEKİLİ MESLEKTAŞIMIZ AYHAN BARUT`A ZİYARET
![CHP ADANA MİLLETVEKİLİ MESLEKTAŞIMIZ AYHAN BARUT`A ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/64000_14_26_56.jpg)
ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Prof.Dr. Cem ÖZKAN ve Hamdi ARPA, 30 Temmuz 2018 Pazartesi günü, CHP Adana Milletvekili olan meslektaşımız Ayhan BARUT`u makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında: ODA`mızın çalışmaları ve ülke tarımına yönelik olarak görüş alışverişinde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 837
Fotoğraf Galerisi