COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ EĞİTİMİ TOPLANTISI
![COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ EĞİTİMİ TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/39174_17_20_36.jpg)
Toplantıda eğitim çalışmaları gözden geçirildi.
Coğrafi Bilgi Sistemleri eğitimi ile ilgili olarak 24 Nisan 2014 Perşembe günü ODA`mızda toplantı yapıldı. Toplantıya ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, Saymanımız Hamdi ARPA, Yedek Yönetim Kurulu Üyemiz Mehtap ERCAN BİLGEN, Genel Sekreterimiz Kamil BAYRAM ve özel sektör temsilcileri katıldılar.
Okunma Sayısı: 123
Fotoğraf Galerisi