DANIŞMANLIK ŞİRKETLERİ İLE TOPLANTI
![DANIŞMANLIK ŞİRKETLERİ İLE TOPLANTI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/51532_11_40_04.jpg)
02 Nisan 2016Cumartesi günü İlimiz merkezinde bulunan Tarım Danışmanlığı yapan şirket yetkilileri ile toplantı yapıldı.
Genel Merkezimizin 15/03/2016 günkü iletisine dayanılarak yapılan toplantıda, genel görüşlerin yanında sorunlar dile getirilerek tartışıldı. Şube başkanımız Mahmut Nedim BARIŞ ve Yönetim Kurulu üyemiz Aysun UĞUR`un Odamızın düşüncelerinin ve yaklaşımının anlatılmasıyla toplantı sonlandırıldı.
Okunma Sayısı: 83
Fotoğraf Galerisi