DİYARBAKIR ŞUBE YÖNETİMİ VE DELEGELERLE TOPLANTI
![DİYARBAKIR ŞUBE YÖNETİMİ VE DELEGELERLE TOPLANTI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/27973_11_53_05.jpg)
ODA Başkanımız Dr. Turhan TUNCER, Diyarbakır Şube Yönetimi ile buluştu.
ODA Başkanımız Dr. Turhan TUNCER, 13 Şubat 2012 Pazartesi günü Diyarbakır`da Şube Başkanımız Şihat ŞENGAL, Yönetim Kurulu üyeleri ve ODA delegeleriyle bir toplantı yaptı. Görüş alışverişinde bulunulan toplantıda Başkanımız TUNCER, ODA`mızın tarım sektörü ve özlük haklarımız konusunda yaptığı çalışmalar ve önümüzdeki dönem için planlanan etkinliklerle ilgili bilgi verdi.
Okunma Sayısı: 997
Fotoğraf Galerisi