DİYARBAKIR VALİSİ'NE ZİYARET
![DİYARBAKIR VALİSİ'NE ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/3826_13_58_29.jpg)
ODA'mız çalışmaları hakkında bilgi vererek, sayın Valimizi Danışma Kurulu toplantısına davet ettik.
Şube Başkanımız Akif KARAKOYUNLU ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Bahar BAŞİYAN ve Nurhan EKMEN, 2 Nisan 2007 tarihinde İl Valimiz Efkan ALA‘yı makamında ziyaret ederek, ODA‘mız çalışmaları hakkında bilgi verdiler ve Danışma Kurulu toplantısına davetimizi ilettiler.
Okunma Sayısı: 1276