ELO SATRANÇ TURNUVASI
![ELO SATRANÇ TURNUVASI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/63374_13_46_46.jpg)
13 Mayıs 2018 tarihinde, dönem sözcülüğü görevini yürüten Manisa Akademik Odalar Birliği`nin, Manisa Rotary Kulübü ile birlikte organize ettiği ve ZMO Manisa Şube Yönetim Kurulu olarak destek ve katılım sağladığımız 2 günlük "ELO Satranç Turnuvası"nda miniklere ödülleri ve madalyaları verildi.
Gediz Satranç Salonu`nda düzenlenen turnuvada tüm katılımcılara en değerli ödül olan "NUTUK" hediye edildi.
Okunma Sayısı: 129
Fotoğraf Galerisi