GENÇ ZMO TANITIM GÜNLERİNE KATILDIK
![GENÇ ZMO TANITIM GÜNLERİNE KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/53645_14_13_02.jpg)
Genç ZMO tanıtım günleri kapsamında, Ziraat Fakültesinde düzenlenen Oda-öğrenci buluşmasına katıldık.
Şube Başkanımız Vahap TUNCER, yazman üyemiz Prof. Dr. Dursun BÜYÜKTAŞ, yönetim kurulu üyelerimiz Serkan GİZLİ ve Ali Önder GÜNGÖR ile Genç ZMO temsilcimiz Ali AKIN ın katıldığı etkinlikte, Ziraat Mühendisleri Odası ve Genç ZMO nun tanıtımına yönelik sunumlar gerçekleştirildi.
Okunma Sayısı: 130
Fotoğraf Galerisi