GTHB GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET
![GTHB GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/55941_11_07_39.jpg)
Oda Başkanımız Özden GÜNGÖR, II.Başkanımız Prof.Dr. Cem ÖZKAN ve Saymanımız Hamdi ARPA, 25 Ocak 2017 Çarşamba günü, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Yardımcısı Vekilli meslektaşımız Dr. Yunus BAYRAMı ve Bitki Sağlığı ve Karantina Daire Başkanı meslektaşımız Murat ŞAHİNi, makamlarında ziyaret ederek, tarım ile ilgili birçok konuda görüş alışverişinde bulundular.
,
Okunma Sayısı: 503
Fotoğraf Galerisi