HAYVAN BESLEME BİLİM DERNEĞİ'NİN YENİ OFİS AÇILIŞI
![HAYVAN BESLEME BİLİM DERNEĞİ'NİN YENİ OFİS AÇILIŞI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/67484_15_09_54.jpg)
Hayvan Besleme Bilim Derneği’nin yeni ofisi 3 Mayıs 2019 Cuma günü Ankara’da açıldı.
Açılışa; ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR, Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Züleyha OĞUZ, Türkiye Yem Sanayicileri Birliği (TÜRKİYEMBİR) Başkanı Ülkü KARAKUŞ, BESD-BİR Genel Sekreteri Prof.Dr Ahmet ERGÜN, TÜYEKAD Genel Sekreteri Gökalp AYDIN, öğretim görevlileri ve üyeleri katılım sağladı.
Okunma Sayısı: 466
Fotoğraf Galerisi