HUBUBATTA KALİTE TOPLANTISI
![HUBUBATTA KALİTE TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/25778_15_20_05.jpg)
Başkanımız Özkan TAŞPINAR Konya Valiliği ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün düzenlediği “Hububatta Kalite Toplantısı” na katıldı.
Konya Valiliği ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü`nün Konya Ticaret Borsası`nda düzenlediği "Hububatta Kalite Toplantısı" na Başkanımız Özkan TAŞPINAR katıldı.
"Hububatta Kalite Toplantısı"nda; hububat alımında fiziksel analiz yanında kimyasal analize(protein) göre fiyatlandırma sistemine geçildiğinden, satışa sunulan hububatlarda kalite düşüklüklerinin il genelinde bölge bölge hangi sebeplerden kaynaklandığı, kalitenin artırılması için neler yapılması gerektiği, 2011-2012 hububat yetiştirme sezonu için alınacak önlemler değerlendirildi.
Okunma Sayısı: 539
Fotoğraf Galerisi