II. GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI ŞUBEMİZDE YAPILDI
![II. GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI ŞUBEMİZDE YAPILDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/8261_17_33_47.jpg)
II. Geleneksel Satranç Turnuvası‘nın yarı final ve final karşılaşmaları, 3 Haziran 2008 tarihinde Şubemizde yapıldı.
II. Geleneksel Satranç Turnuvası‘nın yarı final ve final karşılaşmaları, 3 Haziran 2008 tarihinde Şubemizde yapıldı. Turnuva sonucunda, Fırat SUNGU birinci, Oğuzhan ARSLAN ikinci, Remzi SARIDOĞAN üçüncü ve Ümit EVCAN dördüncü oldu.
Okunma Sayısı: 1507
Fotoğraf Galerisi