"III.TARIM ŞURASI SEKTÖR BULUŞMASI" 17.07.2019
!["III.TARIM ŞURASI SEKTÖR BULUŞMASI" 17.07.2019](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/68231_09_52_20.jpg)
Tarım ve Orman Bakanı Bekir PAKDEMİRLİ tarafından 17 temmuz çarşamba günü Ankara`da tanıtımı yapılan 3. tarım Şurasına hazırlık için 3 aylık süreçte yapılacak toplantıların ilki Manisa`da gerçekleştirildi.
Toplantıya Manisa Şube Başkanımız Müjgan ŞENAY, Şube II.Başkanımız Selçuk KARABAT, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz İbrahim DEMRAN ve Çınar AYDOĞAN katıldı.
Okunma Sayısı: 284
Fotoğraf Galerisi