İL TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANTI
![İL TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANTI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/64293_10_10_53.jpg)
22 Eylül 2018 Cumartesi günü, Mehmet Yüceler Toplantı Salonumuzda, Genel Merkez Yöneticilerimizin ve İl Temsilcilerimizin katılımı ile bir toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıda; Genel Merkezimizin yaptığı çalışmalar, İl Temsilcilerimizin bulundukları ilde ki çalışmalar ve genel olarak tarımın sorunları konusunda karşılıklı görüş-alışverişinde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 988
Fotoğraf Galerisi