İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTILARI YAPILDI
![İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTILARI YAPILDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/35067_10_14_33.jpg)
18 Temmuz‘da Kumluca‘da, 23 Temmuz‘da Demre ve Kaş‘da, 25 Temmuz tarihinde ise Antalya merkez ilçelerde danışma kurulu toplantıları gerçekleştirildi. Toplantıda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı‘nca hazırlanan bitki koruma ürünlerinin reçeteli satışına ilişkin yönetmelik taslağı ve meslektaşlarımızın sorunları görüşüldü.
Okunma Sayısı: 420
Fotoğraf Galerisi