ISO 14001: 2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
![ISO 14001: 2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/35268_22_54_30.jpg)
6-15 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenen eğitime ODA`mız üyesi meslektaşlarımız katıldı.
Balıkçılık Teknolojisi Mühendisleri Derneği tarafından "Yeşil Deniz Karadeniz Projesi" kapsamında 6 -15 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenen ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemleri Baş Denetçi Eğitimine, ODAmız üyesi meslektaşlarımız katılarak uluslararası geçerliliği olan sertifikayı almaya hak kazanmışlardır.
Şubemizin de desteği ile gerçekleştirilen eğitim Şubemiz Eğitim Salonunda yapılmıştır.
Okunma Sayısı: 366
Fotoğraf Galerisi