KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLERİYLE TOPLANTI DÜZENLEDİK
![KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLERİYLE TOPLANTI DÜZENLEDİK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/50297_11_22_58.jpg)
Adliye ile yaşanan problemler ele alındıktan sonra ortak protokol imzalandı
Edirne İl Temsilciliğimiz Yönetim Kurulu,12 Şubat 2016 Cuma günü saat 19:00`da Temsilciliğimizde, ilimiz 2016 Yılı Kamulaştırma Bilirkişileriyle toplantı düzenledi. Toplantıda adliye ile yaşanan problemler ele alındıktan sonra ortak protokol imzalandı.
Okunma Sayısı: 114
Fotoğraf Galerisi