KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ`NE ZİYARET
![KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ`NE ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/46654_09_55_12.jpg)
ODA Başkanımız ve Konya Şube Başkanımız, Karatay Üniversitesi Rektörü`nü ziyaret ettiler.
Genel Başkanımız Özden GÜNGÖR ve Konya Şube Başkanımız Celil ÇALIŞ, 1 Haziran 2015 günü, meslektaşımız olan Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram SADE`yi ziyaret ettiler. ODA`mız heyeti Prof. Dr. Bayram SADE`yi yeni görevinden dolayı kutlayarak, başarılarının devamını diledi.
Okunma Sayısı: 73
Fotoğraf Galerisi