KAZ DAĞLARI VE MADRA DAĞI ÇEVRE PLATFORMU YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI
![KAZ DAĞLARI VE MADRA DAĞI ÇEVRE PLATFORMU YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/7029_15_03_40.jpg)
Şubemizin de içinde yer aldığı Kaz Dağları ve Madra Dağı Çevre Platformu Yürütme Kurulu toplantısı 7 Şubat 2008 tarihinde Edremit İlçesi Güre Beldesi‘nde yapıldı.
Şubemizin de içinde yer aldığı Kaz Dağları ve Madra Dağı Çevre Platformu Yürütme Kurulu toplantısı 7 Şubat 2008 tarihinde Edremit İlçesi Güre Beldesi‘nde yapıldı. Toplantıda aşağıdaki konular değerlendirildi.
- Yapılan kitlesel basın açıklamaları,
- Çevre Köylerin eğitimi için hazırlanan altın madenciliği ile ilgili CD' ler
- İşletmeye açılan ve açılacak olan altın madeni işletmeleri hakkında yürütülecek olan hukuki mücadele.
Okunma Sayısı: 1538
Fotoğraf Galerisi