KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİĞİMİZ "İNSANCA YAŞAM MİTİNGİ"NDE YERİNİ ALDI
![KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİĞİMİZ "İNSANCA YAŞAM MİTİNGİ"NDE YERİNİ ALDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/25756_16_40_59.jpg)
Üyelerimizle birlikte Ankara`daki mitinge katıldık.
Kırklareli İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN, TMMOB Kırklareli İKK Yönetim Kurulundan bazı üyeler ve KESK‘e bağlı bazı sendika üyeleri ile birlikte, 8 Ekim 2011 günü Ankara‘da DİSK, KESK, TMMOB ve TTB tarafından gerçekleştirilen "İnsanca yaşam için, eşit, özgür, demokratik bir Türkiye" mitingine katılım sağladı.
Okunma Sayısı: 463
Fotoğraf Galerisi