KIRKLARELİ KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLERİ TOPLANTISI
![KIRKLARELİ KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLERİ TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/30673_02_11_23.jpg)
Kırklareli kamulaştırma bilirkişileri dönem toplantısı yapıldı.
Kırklareli ili 2012 yılı kamulaştırma bilirkişileri 3. dönem toplantısı TMMOB-ZMO lokalinde bilirkişiler heyet başkanı Ulaş AY başkanlığında yapıldı. Bilirkişilik uygulamaları ile görüşmelerin de yapıldığı toplantıda İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN da gözlemci olarak bulundu.
Okunma Sayısı: 425
Fotoğraf Galerisi