KIRKLARELİ KENT KONSEYİ
![KIRKLARELİ KENT KONSEYİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/19737_14_33_07.jpg)
Toplantıya Kırklareli İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN katılarak, görüşlerimizi aktardı.
Kırklareli İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN Kırklareli Kent Konseyinin 30 Haziran 2010 günü yapılan toplantısına katıldı. Kent Konseyi öncülüğünde 24-25 Eylül 2010 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan "II. Yayla Bolluk Bereket Günleri ve Bağ Bozumu Şenlikleri"nin görüşüldüğü toplantıda İl Temsilcimiz konuya ilişkin görüş ve önerilerini açıkladı.
Okunma Sayısı: 405
Fotoğraf Galerisi